Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавська молодь побувала на виховному заході “Заграва”

Майже 200 молодих людей – студентів полтавських вищих навчальних закладів з’їхалися цими вихідними до села Клюсівка Новосанжарського району Полтавщини на обласний захід з національно-патріотичного виховання «Заграва»-2018.

Організатором виступив Полтавський обласний військово-спортивний центр «Воїн» за підтримки партнерів: Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА, Обласний молодіжний центр.Полтава, Полтавський обласний центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” , Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді та Товариства сприяння обороні України. 

Цього року «Заграва» відбулась на базі дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Джерело». Протягом двох діб учасники мали пройти різноманітні випробування та спробувати сили у боротьбі за головний приз – булаву. Програма включала військово-спортивні та туристичні змагання, а також творчі конкурси.

Вишкіл включав освітньо-виховний, військово-патріотичний та культурологічний напрямки. На виході 180 студентів краще засвоїли знання і навички щодо тактичної підготовки, користування стрілецькою зброєю, стрільби з пневматичної зброї та лука. спортивно-туристичного орієнтування на місцевості, надання першої невідкладної долікарської медичної допомоги, військово-тактичної гри «Лазертаг».

За результатами змагань кращими у номінаціях стали:

«Спортивна команда» – Українська медична стоматологічна академія; «Творча команда» – Полтавський університет економіки і торгівлі; «Козацька кмітливість» – Полтавська державна аграрна академія; «Тактика та спеціальна підготовка» – Полтавський національний технічний університет ім. Кондратюка; «Основи цивільного захисту» – Полтавський національний педагогічний університет ім. Короленка.

Головний приз, перемогу у загальнокомандному заліку та булаву «Заграви»-2018 здобула команда УМСА.