Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавська міськрада вирішила придбати техніку для КАТП-1628 та анулювати дію паспорту прив’язки тимчасової споруди біля колишнього кінотеатру імені Котляревського

Вирішуючи питання благоустрою міста, 19 жовтня під час засідання вісімнадцятої сесії міськради, депутати ухвалили рішення щодо закупівлі нової техніки для підприємства КАТП-1628. Це – два асенізатори та два сміттєвоза, повідомили у Полтавській міській раді.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Олексій Чепурко зазначив, що нині є домовленість з обладною державною адміністрацією щодо цього питання:

– Ті машини, які нині є на підприємстві, уже в незадовільному стані. Автомобілі, про які йде мова в рішенні, будуть закуплені на підприємство на умовах співфінансування з обласною державною адміністрацією. Окрім того, у нас є домовленість, що наступного року ми продовжимо таку практику оновлення автопарку КАТП-1628, аби мати можливість прибирати наше місто якісніше та оперативніше.

Зазначене рішення депутати підпримали одноголосно.

Окрім того, на розгляд сесії міськради був винесений проект рішення щодо анулювання дії паспорту прив’язки прибудови до будинку Полтавського дворянського зібрання по вул. Соборності, 31.

Відповідно до нього, запропоновано анулювати дію паспорту прив’язки тимчасової споруди та зобовязати власників здійснити демонтаж тимчасової споруди за власний рахунок. У разі невиконання даного рішення власниками споруди, організацію демонтажу споруди буде проведено інспекцією по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста.