Полтава проти Португалії: якою була перша перемога «Ворскли» (ВІДЕО)

Команда Микола Павлова 9 років тому вдома здолала імениту «Бенфіку».

Завдяки гола Василя Сачка та Дмитра Єсіна полтавці перемогли вдома 2:1, однак у першій грі протистояння зазнали поразки 0:4.

Бенфіка (порт. Sport Lisboa e Benfica) — професіональний португальський футбольний клуб з міста Лісабон. Заснований 28 лютого 1904 року.

У 1962 році Бела Гуттманн після виграшу трьох чемпіонатів країни та двох перемог поспіль у Кубку європейських чемпіонів пішов з клубу. Причиною розбіжностей стала відмова керівництва клубу виплатити тренерові додаткову винагороду за перемогу в Кубку чемпіонів. Керівники не розуміли, що причиною успіхів клубу є в першу чергу тренерська робота Гуттманна і визнали, що з таким складом команди перемоги будуть у них в кишені і при іншому тренері. За розповідями очевидців, нібито виведений з рівноваги Гуттманн сказав керівництву клубу на прощання: «Якщо так, то я подаю у відставку. Але тільки через сто років настане той час, коли «Бенфіка» знову переможе в цьому Кубку». З тих пір клуб 5 разів грав у фіналі Кубка чемпіонів і 3 рази — у фіналі Кубка УЄФА / Ліги Європи УЄФА, але жодного разу не вигравав у фіналі.

Нагадаємо, сьогодні, 4 жовтня, у матчі групового турніру Ліги Європи «Ворскла» прийматиме лісабонський «Спортинг». Початок зустрічі – 19:55.