Ви тут:
Суспільство Україна 

Поліція патрулює 15 населених пунктів, що потрапили до зони уражень в Чернігівській області, – В’ячеслав Аброськін

До забезпечення публічного порядку залучені автопатрулі та піші наряди. Повідомлень про загиблих і травмованих внаслідок надзвичайної ситуації не зафіксовано. Про це повідомив сьогодні, 19 жовтня, перший заступник Голови Нацполіції В’ячеслав Аброськін під час робочої наради, інформує прес-служба Національної поліції.

В’ячеслав Аброськін зазначив, що поліцією зареєстровано 127 повідомлень про події, пов’язані з вибухами на території селища Дружба Ічнянського району Чернігівської області. Зокрема – надійшло 17 повідомлень про пошкодження та руйнування будівель, 53 факти виявлення боєприпасів.

“Між підрозділами різних відомств, а також з органами місцевої влади налагоджена та триває повна взаємодія. Вже повністю відновлено газо- та електропостачання в усіх населених пунктах. Повідомлень про загиблих і травмованих внаслідок надзвичайної ситуації до поліції не надходило. Випадків мародерства теж не виявлено. Наразі поліція здійснює патрулювання 15 населених пунктів, що потрапили до зони уражень в Чернігівській області”, – зазначив В’ячеслав Аброськін.

Він наголосив, що поліцейськими перевірено майже дві тисячі осіб та тисячу транспортних засобів. Відтак правоохоронці виявили 16 водіїв, які керували транспортними засобами в стані алкогольного сп’яніння. Крім того, поліцейські здійснюють перевірку власників зброї, які були евакуйовані та повернулись до помешкань.

“Поліція продовжує надавати всебічну допомогу місцевому населенню по ліквідації наслідків надзвичайної події”,- наголосив перший заступник Голови Нацполіції.