Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

“Переконаний, що місто виділить кошти для співфінансування ремонту полтавської частини траси М-03”, – Валерій Головко

Обласна адміністрація оголосила тендер на ремонт ділянки траси М-03 в межах Полтави. Подача пропозицій на ProZorro триває до 19 жовтня. Це ініціатива голови ПОДА Валерія Головка. Половину фінансування на проведення робіт має надати і місто. Валерій Головко впевнений, що полтавська влада виконає свої забовязання.

Ділянка траси Київ — Харків у межах Полтави не ремонтувалася вже близько 10 років. Вона перебуває у жахливому стані. З ініціативою провести тут капітальний ремонт виступив голова Полтавської ОДА Валерій Головко.

Полтавська ОДА з початку року опікується дорогами місцевого значення, але вона отримала дозвіл від міськради на проведення робіт. Місто також має надати половину фінансування для проведення робіт.

Сьогоднішній стан траси М-03 в межах Полтави

Дорога ремонтуватиметься у 2 етапи. До зими планують замінити нижній шар і забезпечити проїзд. А вже весною тут проведуть капітальні роботи. Дорога матиме земельне полотно і 3 шари асфальтобетону. Тут також використають георешітку.

Валерій Головко впевнений, що місто долучиться до ремонту, як і обіцяли полтавські депутати. А командну роботу і комунікацію він вважає ключем для вирішення цієї та інших проблем:

Переконаний, що місто виконає своє забов’язання і виділить кошти для співфінансування ремонту цієї частини траси. Тільки вчора спілкувався з цього приводу з виконуючим обов’язки мера Олександром Шамотою. Моя позиція дуже проста: і полтавці і гості міста мають користуватися комфортною дорогою, а не розбивати тут свої автівки, — зазначив Валерій Головко на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, що раніше Служба Автодоріг у Полтавській області самоусунулася від вирішення цієї проблеми. Тому дорога наразі перебуває на балансі Полтавської міської ради.