Ви тут:
Оголошення Полтавщина Суспільство 

Опішне презентує найактуальніші тенденції художньої кераміки

2019 року в Опішному вдруге відбудеться БІЄНАЛЕ художньої кераміки імені Василя Кричевського. Зважаючи на те, що 2017 року, у перший рік проведення, проект національного масштабу впевнено перетнув кордони й залучив до участі мистців Білорусі, Польщі та Бразилії, надалі Бієнале отримало статус міжнародного.

Як розповіли в інформаційній службі Національного музею-заповідника українського гончарства, його організаторами виступають спільнодумці – Національний музей-заповідник українського гончарства та Благодійний фонд «Дар» (Україна), за патронату й активного сприяння якого в Україну повертається заокеанська мистецька спадщина родини Кричевських.

Міжнародне БІЄНАЛЕ має на меті представити творчість сучасних художників-керамістів та визначити кращі твори в галузі художньої кераміки 2018 – першої половини 2019 року.

Організатори запрошують до участі всіх мистців кераміки, незалежно від віку, статі, національності, фахової освіти тощо. Кожен автор може подати на БІЄНАЛЕ не більше 5 творів, виготовлених упродовж лютого 2018 – березня 2019 року, які не експонувалися раніше на інших виставках чи конкурсах.

Детальнішу інформацію про участь та умови до конкурсних творів можна знайти на сайті Музею гончарства: http://opishne-museum.gov.ua/bienale/2019.html