Ви тут:
Спорт Суспільство Україна 

Один з найвідоміших футбольних клубів країни відзначає 100-річчя

Сторіччя святкує чемпіон СРСР та фіналіст Ліги Європи «Дніпро».

Про це на своїй сторінці у соцмережі facebook написав колишній гравець «Ворскли» Сергій Кравченко.

Легендарний, рідний, улюблений клуб. Гордий та щасливий, що був частинкою цієї команди. Спасибі «Дніпру» за емоції, за друзів, за можливість попрацювати і пограти з чудовими людьми», – йдеться у повідомленні.

«Дніпро» — український футбольний клуб з міста Дніпра. Виступає в аматорському чемпіонаті України. Заснований у 1918 році. Двічі дніпряни ставали чемпіонами СРСР (у 1983 і 1988 роках) і володарями кубка СРСР у 1989-му. Зокрема один раз команда змогла виграти Суперкубок СРСР і двічі — Кубок федерацій СРСР. За часів Незалежної України клуб двічі ставав срібним призером чемпіонату і тричі був фіналістом кубка України. Окрім цього на міжнародній арені команда один раз стала фіналістом Ліги Європи і один раз — кубка Інтертото.

За час свого існування команда змінила три стадіони: з 1939-го по 1966-тий дніпрянська команда виступала на стадіоні «Сталь» з 1966 по 2008 Дніпро грав на стадіоні «Метеор», де одночасно проводив і домашні і єврокубкові матчі. У 2008 було збудовано «Дніпро-Арену» на якому нині команда проводить свої виступи.