Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

Обрали кращих виконавців, які будуть змагатися за звання «Студентський голос Полтави – 2018» (ФОТО)

Днями в resto-club «PODIUM» відбувся ІІ відбірковий тур проекту «Студентський голос Полтави – 2018» Захід відбувся за ініціативи Студентської ради міста Полтава та за сприяння управління у справах сім’ї, молоді та спорту.

Цього разу за місце у фіналі змагалося 16 дуетів – це студенти із різних закладів вищої освіти І-IV рівнів акредитації міста. Про це повідомили у Полтавській міській раді.

Для того, щоб обрати найдостойніших організатори конкурсу підібрали найкомпетентніше журі, до складу якого увійшли голова міжнародного фестивального центру «Арт-фест портал», керівник музичної академії «Голден саунд», тренер учасників телевізійних проектів «Х-фактор», «Голос діти», «Голос країни», президент міжнародних фестивалів та конкурсів Євгеній Присяжнюк; викладач вокалу, співачка, лауреат всеукраїнських і міжнародних конкурсів, автор текстів, член журі міжнародних та всеукраїнських фестивалів мистецтв, співачка Дарія Бєлікова; в.о. директора міського Будинку культури Оксана Дейнега; переможець всеукраїнських та міжнародних конкурсів, солістка Українського народного хору «Калина», акторка театру «Т.АКТ» Світлана Кулініч; переможець проекту «Студентський голос Полтави 2017» Махсун Будаков; відома полтавський відео-блогер Анна Корнієнко.

Серед запрошених на відбірковий тур і депутат Полтавської міської ради Олександр Глазов. Саме за його ініціативи, будучи студентським мером міста, започаткували цей проект:

– Хочу зазначити, що саме з нашого проекту стартували, можна так сказати, зірки. Серед них і Еміль Вілонджа, який взяв участь у медіа-проекті «Голос країни», група молодих хлопців Mountain Breeze, які стали фіналістами «Х-фактору» та багато інших полтавців, яким це слугувало плацдармом для подальшого розвитку.

Нині студентським мером міста є Сергій Шабельник. Він розповів, що першим етапом були кастинги, цього ж разу будуть відбирати конкурсантів до фіналу:

– Проводився кастинг у Полтавському університеті економіки і торгівлі, тоді було зареєстровано понад 75 учасників. Відібрали 30 учасників. Сьогодні будуть співати в дуетах. А до гала-концерту пройде 9 учасників.

Так, у нелегкій боротьбі до фіналу вокального конкурсу «Студентський голос Полтави – 2018» відібрали 9 учасників, які незабаром позмагаються за це звання.

Всі інші учасники були нагороджені подяками за участь та солодкими подарунками від Студентської ради міста Полтава та управління у справах сім’ї, молоді та спорту.