Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Новопризначені працівники ГУ ДФС у Полтавській області склали Присягу

Днями в колективі Головного управління ДФС у Полтавській області відбулася подія – урочисте прийняття Присяги новопризначених державних службовців. Кілька молодих працівників, призначених за результатами конкурсу на посади в ГУ ДФС в області публічно склали Присягу, текст якої наведено у статті 36 Закону України «Про державну службу» №889-VІІІ від 10.12.2015.

Гідно нести звання державного службовця та служити народу України, дотримуючись основних принципів державної служби новопризначеним фахівцям побажали начальник Головного управління ДФС у Полтавській області Сергій Садовий та його заступник Алла Рябкова.

Стаття 36 ЗУ «Про державну службу» визначає, що особа, призначена на посаду державної служби вперше, публічно складає Присягу державного службовця такого змісту: “Усвідомлюючи свою високу відповідальність, урочисто присягаю, що буду вірно служити Українському народові, дотримуватися Конституції та законів України, втілювати їх у життя, поважати та охороняти права, свободи і законні інтереси людини і громадянина, честь держави, з гідністю нести високе звання державного службовця та сумлінно виконувати свої обов’язки”.

Особа, призначена на посаду державної служби вперше, виголошує Присягу державного службовця у присутності державних службовців структурного підрозділу, на посаду в якому її призначено, представників служби управління персоналом відповідного державного органу, підписує текст цієї Присяги і зазначає дату її складення.