Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Неподалік Кременчука провели фестиваль гарбузів

У  рамках кластеру зеленого туризму Кременчуцького краю «П’ять перлин Дніпра»  в селі Чечелевому відбувся «Гарбузовий фест». Про це повідомили на сторінці Омельницької ОТГ у Facebook.

Захід спрямований на розвиток сільського зеленого туризму, зокрема на формат «відпочинок вдома», на відрождення традицій спільного гуляння, на популяризацію Полтавщини, як сприятливого туристичного регіону, центру народної гастрономії, органічної їжі та гарбузових витівок.

З метою перейняття досвіду з розвитку туризму прибули представники Омельницької ОТГ: голова громади Олександра Шереметьєва; начальник відділу культури, туризму та інформаційної роботи Тетяна Литвиненко; завідувач сектору по туризму Омельницького культурно-спортивного комплексу «Дивограй» Яна Новожилова; спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Вікторія Ясінська відвідали фест.

У програмі: поєднання автентики та сучасності; квест-конкурс між командами по приготуванню традиційної гарбузової каші; конкурс по створенню образу «Краще опудало городнє»; ігри та розваги для дітей та дорослих; транспортна екскурсія на тракторі світлове шоу гарбузових ліхтарів; репортажна та, за бажанням, персональна фотосесія; страви «з пилу,з жару», які готувалися на відкритому вогні; продаж домашнього вина, бринзи, приправ з Бессарабії; продаж сувенірів; декоровані фотозони тощо.