Ви тут:
Суспільство Україна 

Навчання “Козацька воля — 2018”: військові відпрацювали дії морського десанту (ФОТО)

Черговий етап практичних дій підрозділів Десантно-штурмових військ Збройних Сил України цього разу проходив в досить цікавому та незвичному місці — острові Тендрівська коса. Про це повідомляє прес-служба Міноборони України.

До відпрацювання одного із тактичних епізодів в рамках стратегічних командно-штабних навчань “Козацька воля — 2018” залучалися літаки штурмової та військово-транспортної авіації Повітряних Сил, підрозділи армійської авіації Сухопутних військ, Військово-Морські Сили та безпосередньо Десантно-штурмові війська.

Контролювали хід проведення навчально-бойової десантної операції начальник Генерального штабу — Головнокомандувач ЗС України генерал армії України Віктор Муженко та командувач Десантно-штурмових військ Збройних Сил України генерал-лейтенант Михайло Забродський.

Розпочалися практичні дії із висадки на узбережжя острову повітряного десанту з літаків Ан-26. Одними із перших десантувалися командувач ДШВ генерал-лейтенант Михайло Забродський та його заступники. Разом з особовим складом були десантовані вантажі з важким піхотним озброєнням та боєприпасами.

Зайнявши вигідну ділянку морського узбережжя, “марунові берети” забезпечили висадку морського десанту з бронетехнікою. Доставку десантно-штурмового підрозділу Чорним морем здійснювали десантні кораблі Військово-Морських Сил.

“Перша задача, яка стояла перед комбінованим повітряним і морським десантом — це випередження противника у занятті вигідної ділянки морського узбережжя, після чого організувати протидію морському десанту, який висадив противник для сприяння дій наступального угрупування Сухопутних військ”, — зазначив в ході навчань генерал-лейтенант Михайло Забродський.

Надалі, десантники здійснювали захоплення плацдарму та розвивали наступ при вогневій підтримці штурмової і армійської авіації, артилерійських підрозділів окремої десантно-штурмової бригади.

“Десантно-штурмові війська по своїй суті є універсальними, і завжди готовими до виконання будь-яких завдань, яке поставить перед ними військове керівництво”, — підкреслив командувач ДШВ ЗС України генерал-лейтенант Михайло Забродський.