Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Натовпи на зупинках та переповнені тролейбуси: полтавські перевізники долучились до загальноєвропейської забастовки

З 9 до 10 години ранку у Полтаві перевізники та водії автобусів бастували, підтримуючи акцію, яка проходить сьогодні по всій Європі. Метою страйку є підняття ціни на проїзд та здешевлення газу.

“Ми бастуємо і хочемо, щоб при ціні на газ у 15 гривень ціна за проїзд складала — 6 гривень, а людей пільгових категорій перевозити певну кількість. Адже на сьогодні працюємо за мізерні гроші, яких ледь вистачає на заправку автобуса. А ще й сім’я, діти. За що їх годувати, якщо я працюю з 7-ї до 20-ї години і отримую 100 гривень”, – розповів водій автобуса Олексій.

Та додав:

“Ціна на паливо збільшується кожен день, а ціна на проїзд — зменшується. Ми будемо бастувати до тих пір, доки нас не почують”.

Майже на кожній зупинці міста стоять автобуси, які нікуди не їдуть. В цей же час на зупинках натовпи людей, які намагаються втиснутись в переповнені тролейбуси. Останні ж швидко закривають двері, адже всі охочі в нього не влізають.

У соцмережах можна побачити забастовки в інших містах.

Після годинної зупинки транспорту, водії та перевізники пішли до міської ради. До водіїв вийшов Олександр Шамота, повідомляє Полтавське. TV.

“Як водій я повністю погоджуюсь з вами щодо цін на паливо. В даний момент міська влада не може вплинути на ціни АЗС”, – сказав Олександр Шамота.