Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині відбувся Всеукраїнський форум жінок-пасічниць “Пані Бджілка”

На базі дитячого табору в с. Клюсівка Новосанжарського району Полтавської області відбулося традиційне підбиття підсумків бджільницького сезону-2018 “Медові обжинки” в поєднанні з  Форумом жінок-бджолярок «Пані Бджілка». На захід з різних куточків України та держав-сусідок (зокрема Латвії, Азербайджану) з’їхалося 200 учасників, повідомили у прес-службі Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Організатор – Громадська Спілка «Обласне Об’єднання «Полтавський пасічник» на чолі з Наталією Сенчук,  директором вишу з практичної підготовки бджолярів «Гадяцьке аграрне училище».

Науково-практичну частину Форуму забезпечили 18 лекторів з науково-дослідних та виробничих установ. Теми доповідей стосувалися питань інноваційних способів застосування меду у харчових технологіях, апітерапії, застосування продуктів бджільництва у косметології, стратегії бізнесу з реалізації перероблених продуктів бджільництва, запобігання поширенню захворювань бджіл, збереження медоносних бджіл, співпраці аграріїв з бджолярами тощо.

Працювала й виставка-ярмарок. Приємним сюрпризом для учасників стала вікторина з цінними та корисними призами. Зокрема, розігрували супер-приз – нуклеус на чотири маткомісця та спецодяг для бджолярів.

поширити новину: