Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині малозабезпеченим та переселенцям допомагають відкрити власний бізнес

У Полтавській ОДА на черговому засіданні комісії розглянули 2 бізнес-плани учасників пілотного проекту малозабезпеченої сім’ї та внутрішньо переміщеної особи та 2 бізнес-плани суб’єктів господарювання.

Всі представлені бізнес-плани були підтримані членами комісії. Як результат – ще одна особа з малозабезпеченої сім’ї відкриє власну справу, одна внутрішньо переміщена особа відкриє приватну охоронну фірму та забезпечить роботою щонайменше вісім осіб. Також буде створено 4 робочих місця для учасників пілотного проекту.

Як повідомили у Полтавському обласному центрі зайнятості, першим було розглянуто бізнес-план підприємця Ібрагімова Рафіка Равільєвича, який працює в Оржицькому районі Полтавської області. Рафік Равільєвич є внутрішньо переміщеною особою. На початку 2016 року створив власний сімейний бізнес з виробництва та продажу гарячої випічки. На даний час постала потреба у розширенні власного бізнесу та створенні банкетного залу при діючому бістро, що дозволить створити два робочих місця для внутрішньо переміщених осіб.

Наступним презентував свій бізнес-план голова селянського фермерського господарства «Астра» – Рубан Михайло Іванович. Господарство здійснює свою господарську діяльність на території Гребінківського району і спеціалізується по вирощуванню зернових культур. На даний час, для забезпечення роботою членів господарства в зимово-весняний період виникла ідея створення тепличного господарства по вирощуванню розсади та овочів. До роботи у теплицях планується залучити малозабезпечену сім′ю.

Внутрішньо переміщена особа Коваленко Іван має намір створити приватну охоронну фірму «СБК Альянс» та забезпечити роботою щонайменше вісім осіб.

Мешканець Кременчука, Крестовніков Олексій планує за фінансової підтримки проекту відкрити автомийку і забезпечити швидке та професіональне обслуговування клієнтів з використанням високоякісних витратних матеріалів.