Ви тут:
Суспільство 

На базі Абазівської сільради вивчали шляхи попередження можливих рейдерських захоплень

Сьогодні, 09 жовтня, в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та на виконання графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги, на базі Абазівської сільської ради Полтавського району спеціалісти вивчали шляхи попередження можливих рейдерських захоплень.

Зокрема, участь у заході взяли головні спеціалісти відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Тетяна В’юн та Ольга Рубель спільно з заступником начальника відділу правової інформації та консультацій Першого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Наталією Черниш. Вони зустрілися з  представниками органів місцевого самоврядування, громадських організацій та аграрного бізнесу району.

Як повідомили в ГТУЮ в Полтавській області, під час заходу обговорили питання відновлення роботи антирейдерського штабу, шляхи попередження можливих рейдерських захоплень у районі, механізм дій в разі виникнення такої ситуації, випадки подвійної реєстрації права оренди земельних ділянок та основні аспекти діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації.

Також присутнім розповіли про основні напрямки проекту «Я МАЮ ПРАВО»: #АграрномуРейдерствуСтоп; #МаскиШоуСтоп; #ЧужихДітейНеБуває; #СтопНасильство.

Крім того, присутнім представникам органів місцевого самоврядування, розповіли про переваги здійснення функцій державної реєстрації та процедуру отримання таких повноважень.