Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Миргородці вивчали закордонний досвід жіночого соціального підприємництва в Канаді

Представники міст-партнерів проекту “Партнерство для розвитку міст” вивчали закордонний досвід жіночого соціального підприємництва в Канаді. Для участі в навчальній поїздці, яка тривала 9-18 жовтня, керівництво Проекту запросило представників від Миргорода: секретаря міської ради Наталію Гирку та депутата міської ради Олену Булойчик.

Метою поїздки було надати можливість партнерам проекту ознайомитись із моделями надання послуг, досвідом розробки програм та механізмами фінансування, які сприяють розвитку соціальних підприємств та підтримують жінок, що займаються бізнесом.

Учасники навчального візиту побували на низці підприємств, ознайомилися з їх роботою та поспілкувалися з колективами і були приємно вражені розвитком соціального підприємства, зокрема, жіночого.

У Торонто делегати ознайомилися із системою врядування Канади та моделлю надання послуг, зокрема із Центром соціальних інновацій (CSI).

У Лондоні максимум уваги було приділено програмі Pillar та відвідуванню соціальних підприємств.

Також учасники поїздки ознайомилися із комплексною стратегією співробітництва провінції Онтаріо, спрямованої на підтримку соціального підприємництва та жінок у бізнесі.

Найбільше українські візитери відзначили емоційну зустріч, яка відбулася в Центрі діаспори в Лондоні, а ще відзначили сучасний підхід в організації роботи Центру соціальних інновацій в Торонто.

“В Україні є великий потенціал, який треба розвивати. Закордонний досвід вивчати важливо і потрібно. Але, насамперед, ми повинні самі думати, працювати і вдосконалюватися. Побачене за кордоном – це своєрідна підказка, як робити зміни на краще”, – поділилася враженнями від поїздки Наталія Гирка.

Довідково: Федерація Канадських Муніципалітетів(ФКМ) впроваджує проект ,,Партнерство для розвитку міст” (ПРОМІС), який розпочався в квітні 2015 року та триватиме до грудня 2021 року. Одним із напрямків проекту є підтримка  та залучення жінок до економічного розвитку в містах-партнерах проекту ПРОМІС. Місто Миргород –  є партнером проекту ПРОМІС з грудня 2015 року.