Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Миргородських призовників провели на військову службу (ФОТО)

Сьогодні на призовній дільниці військкомату традиційно відбулися урочисті проводи призовників на строкову військову службу. 11 хлопців відправилися навчатися військовій службі: 7 призовників з району та 5 призовників із міста.

Ці юнаки свідомо прийняли рішення, що пройдуть військову службу, ухилятися не збираються, бо вони дійсно є гідними громадянами України. Про це повідомили у Миргородській міській раді.

До майбутніх солдатів звернувся військовий комісар підполковник Петро Довгаль. Легкої служби призовниками побажали заступник Миргородського міського голови Баришполець Борис, заступник голови Миргородської РДА Олександр Гуржій, артисти районного будинку культури. У дорогу юнаків благословив настоятель храму Всіх Святих Української православної церкви Київського патріархату в місті Миргороді отець Роман.

Перед направленням до військових частин призовники пройдуть навчання на полігонах та навчальних центрах Збройних Сил України, один із них це 184-й навчальний центр у селі Старичі Львівської області. Основне завдання молодого поповнення буде оволодіння технікою та озброєнням, в зону проведення ООС (АТО) призовники направлятися не будуть.

Особливості осіннього призову є продовження відповідним Указом Президента України строків призову до грудня місяця. Термін служби 12 місяців, хто має повну вищу освіту спеціаліст або магістр, та 18 місяців для нижчих рівнів освіти. Також, вже декілька років підряд призову до армії підлягають юнаки віком від 20 до 27 років.

Головноий спеціаліст відділення комплектування Миргородського ОМВК Світлана Темченко розповіла про  соціальні гарантії для призовників, які направляються на військову службу:

  при призові їм виплачується одноразова грошова допомога – 3,5 тис. гривень,  військовослужбовці перебувають на повному державному утриманні,

           щомісячно виплачується до 400 грн. на додаткові особисті потреби,

         при звільненні виплачується вихідна допомога у розмірі 8-ми посадових окладів, надається відпустка терміном 10 діб, військова служба зараховується до стажу роботи, зберігається місце роботи та середній заробіток за умови офіційного працевлаштування.