Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Миргородські авіатори беруть участь у багатонаціональних навчаннях «Чисте небо-2018»

Сьогодні льотний та інженерно-технічний склад 831 бригади тактичної авіації повітряного командування «Центр» Повітряних Сил Збройних Сил України взяли участь у церемонії відкриття багатонаціональних навчань «Чисте небо-2018». Про це повідомили у Миргородській міській раді.

Для участі у навчаннях та з метою належної підготовки до них визначений особовий склад прибув на Хмельниччину за кілька днів до урочистостей. За словами заступника командира частини з інженерно-авіаційної служби – начальника інженерно-авіаційної служби полковника Євгена Ільюка, авіаційні техніки ретельно виконують свою роботу, неухильно дотримуючись керівних документів, що їх регламентують.

– В залежності від завдань, які ставляться на льотну зміну, техніки приступають до роботи за 4-5 годин до початку практичних польотів. І залишаються на аеродромі допоки не виконають всю після польотну підготовку техніки, – сказав полковник Євген Ільюк.

Командир 831 бригади тактичної авіації полковник Олег Паливода відзначив важливість проведення багатонаціональних навчань «Чисте небо-2018» та участі миргородських авіаторів.

– Багатонаціональні навчання «Чисте небо-2018» стануть вагомим внеском у справу розбудови Повітряних Сил ЗСУ України та черговим кроком у зміцненні взаємовигідного військового співробітництва та довіри між країнами-учасницями. Українські авіатори мають чудову нагоду ознайомитись із досвідом практичних дій авіації країн-учасниць. Також під час навчань підрозділи авіації підвищать свій професійний рівень та льотну натренованість екіпажів винищувальної авіації, практично відпрацюють спільні дії з провідними країнами світу. Нагадаю, що у 2011 році на базі миргородської бригади відбулись україно-американо-польські навчання авіаційних підрозділів «Безпечне небо-2011», які позитивно вплинули на розвиток військової авіації України, – підкреслив полковник Олег Паливода, – повідомила  офіцер 831 бригади тактичної авіації, старший лейтенант Світлана Борисова.