Спорт Суспільство Україна

Мир Шевченка та Манчині: Україна врятувала нічию з Італією

Після практично повністю програного першого тайму українці у другій 45-хвилинці результативно використали один зі своїх моментів.

Перед харківським матчем Ліги Націй з Чехією “жовто-блакитні” провели товариський матч з Італією, яка останнім часом переживає нелегкі часи. Зміна поколінь Squadra Azzurra затягнулася, що стало причиною неучасті італійців у останньому чемпіонаті світу.

Якщо говорити до звітного матчу, то перший тайм пройшов під диктовку господарів поля. У Генуї Україна зберегла ворота сухими лише завдяки трьом сейвам кіпера Андрія Пятова після ударів Федеріко Бернардескі, Бонуччі та Бірагі.

Після перерви Італія була винагороджена голом Федеріко Бернардескі на 55-й хвилині. Мокрий газон зіграв злий жарт з П’ятовим, і м’яч влетів у сітку. Щоправда, дуже швидко Україна забиває зусиллями Малиновського — 1:1.