Ви тут:
Екологія Суспільство 

Ми – останнє покоління, яке може врятувати Землю, – Всесвітній фонд дикої природи

Згідно зі звітом Світового фонду дикої природи, за останні 40 років кількість тварин у світі скоротилась на 60%. Дослідники говорять, що наше покоління – перше, яке дізналося про це, і останнє, яке може щось змінити.

Більше 4000 видів ссавців, птахів, риб, плазунів і земноводних різко скоротилися в період з 1970-го по 2014-й, про це пише “Новое Время”.

Експерти прогнозують, що території на Землі, вільні від впливу людини, скоротяться від чверті до десятої частини вже у 2050-му. Головними проблемами є знищення локальних видів тварин, полювання, забруднення, хвороби і кліматичні зміни.

Вчені також розрахували, що близько 90% морських птахів мають пластик у шлунку, в порівнянні з 5% у 1960-му, а половина мілководних коралів взагалі зникла за останні 30 років.

Найшвидше скорочується популяція тварин у тропічній зоні Латинської Америки та на Карибах – там помічено падіння чисельності на 89% з 1970-х.

“Ми – перше покоління, яке знає, що ми знищуємо нашу планету, і останнє, яке може з цим щось зробити”, – говорить керівник Фонду у Великій Британії Таня Стилі.