Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Міськрада вийде зі складу засновників газети «Полтавський вісник»

Сьогодні відбулося засідання постійної комісії з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, інформаційної політики, Регламенту, депутатської етики та антикорупційної політики, яке провів її голова Сергій Луценко.

Під час засідання, попередньо розглянули проекти рішень вісімнадцятої сесії міськради. Зокрема, такі, що стосуються кадрових питань. Серед них – про затвердження на посадах заступників міського голови з питань діяльності виконачих органів, про розподіл обов’язків між міським головою, секретарем міської ради, першим заступником міського голови, заступниками міського голови, а також про умови оплати праці.

Нагадаємо, на посаду заступника міського голови з юридичних питань запропоновано кандидатуру Івана Сватенка, а на посаду заступника міського голови з питань економіки та соціальної політики – Тетяна Юрченко. Про це повідомили у Полтавській міській раді.

Окрім того, під час засідання комісії розглянули проект рішення, відповідно до якого Полтавська міська рада вийде зі складу засновників газети «Полтавський вісник». Зазначений проект рішення запропоновано на виконання Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації».

Розглянули під час засідання поточні та планові питання комісії. Серед них – питання, що стосуються судового розгляду адміністративних справ, а також розгляд пропозицій щодо внесення змін до “Міської цільової Програми боротьби зі злочинністю та профілактики правопорушень на 2016-2020 роки” у частині виділення коштів на зміцнення матеріально-технічної бази управління патрульної поліції в Полтаві ДПП НП України.