Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Мед, солодощі та квіти: як у Полтаві вітали працівників харчової промисловості (ФОТО)

За лічені дні до професійного свята кращі працівники промисловості Полтавщини в актовому залі Полтавської державної аграрної академії отримали почесні грамоти та квіти.

Починаючи з 1995 року, щорічно у третю неділю жовтня «…на підтримку ініціативи працівників харчової промисловості, а також професійних спілок…» згідно з Указом Президента України святкується День працівників харчової промисловості.

З цієї нагоди у першому навчальному корпусі одного з найвідоміших навчальних закладів міста пройшла виставка-дегустація виробів представників харчової промисловості, а також урочистості з нагоди майбутнього свята.

“Промисловість у нашій області представляє близько 800 великих, середніх та малих підприємств. Більше ніж 18% всього промислового виробництва займає галузь харчової промисловості. Якщо говорити про цифри, то це більше ніж 30 тис. тонн хлібу та хлібобулочних виробів”, – зазначив у своєму виступі Директор Департаменту агропромислового розвитку Полтавської обласної державної адміністрації Сергій Фролов.

Кращим з кращих представники влади області, а також навчального закладу традиційно влучили пам’ятні грамоти та квіти.

“Кожний з нас у 17 років обрав вірний фах — стали харчовиками, переробниками чи освітянами. Минулого року ми відкрили спеціальність харчові технології, тому всіх охочих запрошуємо на навчання до нас”, – розповіла ректор Полтавської державної аграрної академії Валентина Аранчій.