Ви тут:
Відео Освіта Полтавщина Суспільство 

М’які пуфики, малюнки на стінах та сучасні мікроскопи: у школі Горішніх Плавнів діти навчаються у нових кабінетах фізики та біології (ВІДЕО)

У загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 2 у Горішніх Плавнях капітально відремонтували фойє лівого крила – тепер там різнокольорові м’які пуфики, дизайнерські полички та тематичні малюнки на стінах. А також два кабінети природничого напряму – фізики та біології.

У кабінетах за останній рік змінили все – від стін до парт.

“Виконаний ремонт, повністю переоблаштована система теплопостачання, система освітлення, зроблена вентиляція. Є примусова вентиляція, яка дозволяє за потреби її вмикати, щоб освіжити приміщення. Є класична вентиляція, яка є в будь-якому будинку. Всі кабінети дизайнерські оформлені”,  – розповідає директор школи Тетяна Кириченко.

У кабінетах фізики та біології є зручні крісла, смарт-дошка, комп’ютер та документ-камера.

“Було закуплено дуже багато нового обладнання для виконання лабораторних робіт з усіх тем, починаючи з 7 по 11 клас. Я дуже рада, що крім лабораторного, ми закупили деморнстраційне обладнання, яке дає змогу пояснювати навчальний матеріал дітям при вивченні цього матеріалу і моделювати якісь процеси вже візуально”, – говорить учитель фізики Ірина Куленко.