Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Литовці утеплюватимуть будинки у Кременчуці

У рамках робочого візиту експертів Агентства з економії енергії в житлових будинках «ВЕТА» у Кременчуці відбувся практичний семінар «Литовський досвід реновації багатоквартирних будинків», повідомляє “КременчукToday“.

Механізм проведення комплексної енергомодернізації житлового фонду, запроваджений у Литві, вивчається та поширюється в багатьох країнах Європи. На сьогодні спеціалісти Агентства з економії енергії в жилих будинках «ВЕТА» погодилися надати допомогу з комплексної реновації житла кременчуцьким ОСББ. Зокрема, ними вже розроблені інвестиційні ТЕО щодо застосування заходів із енергомодернізації трьох типових багатоповерхівок Кременчука. 

Співпраця Кременчука та та Агентства з економії енергії в жилих будинках «ВЕТА» стане першим українським досвідом партнерських стосунків у галузі реновації об’єктів житлового фонду.

У Литві завдяки такій комплексній реновації об’єктів житлового фонду досягнуто головної мети — зменшено витрати з сімейних бюджетів пересічних споживачів за енергоносії.