Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Литовські партнери розробили інвестиційні ТЕО комплексної реновації 3-х типових багатоквартирних будинків Кременчука

У рамках робочого візиту експертів Агентства з економії енергії в жилих будинках «ВЕТА» у Кременчуці проходить практичний  семінар «Литовський досвід реновації багатоквартирних будинків».
Директор КП «Кременчукінвест» Андрій Мельник наголосив, що механізм проведення комплексної енергомодернізації житлового фонду, запроваджений у Литві,  вивчається та поширюється в багатьох країнах Європи. На сьогодні спеціалісти Агентства з економії енергії в жилих будинках «ВЕТА» погодилися надати допомогу з комплексної реновації житла кременчуцьким ОСББ, інформує Кременчуцька міська рада.
Зокрема, ними вже розроблені інвестиційні ТЕО щодо  застосування заходів із енергомодернізації 3-х типових багатоповерхівок Кременчука. Андрій Мельник підкреслив, що співпраця нашого міста та Агентства з економії енергії в жилих будинках «ВЕТА» стане першим українським досвідом партнерських стосунків у галузі реновації об’єктів житлового фонду.
Керівник відділу енергоменеджменту  та енергетики виконкому міської ради Тетяна Андрієвська наголосила, що на сьогоднішній день пріоритетним проектом, у вивченні якого та в подальшій реалізації зацікавлене наше місто, є запроваджена литовськими партнерами програма енергомодернізації багатоквартирних будинків.
У Литві завдяки такій комплексній реновації об’єктів житлового фонду досягнуто головної мети – зменшено витрати з сімейних бюджетів пересічних споживачів за енергоносії. Тетяна Андрієвська  висловила сподівання, що досвід литовців із реновації житла має допомогти жителям Кременчука визначитися з етапами енергомодернізації  своїх будинків, розпочати планову роботу в цьому напрямку, щоб в подальшому мати можливість економити на енергоносіях.  
У рамках візиту експертів Агентства з економії енергії в жилих будинках «ВЕТА» будуть проведені зустрічі з головами ОСББ і управляючими компаніями.