Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Ким працюватимуть наші діти? У Полтавській обласній бібліотеці профорієнтують молодь

Полтавська обласна бібліотека для юнацтва ім. Олеся Гончара веде активну роботу у напрямку профорієнтаційного виховання молоді. Популяризація профорієнтаційних знань для юнацтва має велике значення у процесі виховання молодого покоління та сприяє розвитку активної громадської позиції.

З цією метою, як повідомили у Полтавському обласному центрі зайнятості, відбувся імідж-коктейль «Сучасні професії», учасниками якої стали старшокласники та педагоги закладів загальної середньої освіти міста Полтави.

В рамках зустрічі відбулася презентація найяскравішого і успішного проекту з профорієнтації останніх років – «Атласу нових професій». «Атлас нових професій» який, по суті, є альманахом перспективних галузей і професій на найближчі 15-20 років, презентував начальник відділу організації профорієнтації Полтавського обласного центру зайнятості Микола Окара.

Знайомство учнівської молоді з «Атласом нових професій» допоможе зрозуміти, які галузі будуть активно розвиватися, які в них будуть народжуватися нові технології, продукти, практики управління і які нові фахівці будуть потрібні роботодавцям.

Учасники зустрічі змогли отримати уявлення про професії майбутнього, надпрофесійні навички. Отриманий досвід допоможе старшокласникам зробити успішний вибір кар’єрного і життєвого шляху.