Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Кожен день – у новому кольорі: у Семенівському НВК влаштували “Веселковий тиждень”

У Семенівському НВК № 1 ім. М. Хорунжого влаштували “Веселковий тиждень початкової школи”. За задумом, кожен день мав окрему тематику, дотичну до певного кольору веселки.

Перший день – “червоний” – порадував дітлахів “Ранковою зустріччю у колі друзів”, відкритою виховною годиною “У дружбі наша сила” та практичним заняттям “Знайомство з червоним кольором”.

“Всі учасники навчально- виховного процесу підтримали наших найменших школярів та прийшли до школи в одязі, з елементами червоного кольору. Це дійсно цікаво і яскраво!”, – поділилися враженнями педагоги. 

 

Другий день “Веселкового” тижня початкової школи – “синій” – відбувся під гаслом: ” В здоровому тілі – здоровий дух”, і почався з масової ранкової зарядки. А ще, на кожній перерві, під запальну музику, старшокласники проводили з дітлахами динамічні паузи.

Третій день – “жовтий” – розпочався із самого ранку святом квітів “Барви осені” та виставкою дитячих поробок на осінню тематику. Потім учні початкової школи були запрошені на шоу- свято ” Осінь – чарівниця”, яке підготували і провели 2-й і 4-й класи.

“Зелений” день тижня розпочався “Фестивалем талантів”. Оскільки зелений – колір літа, влаштували “День іменинника”, присвячений саме тим діткам, які відсвяткували свій День народження влітку.