Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Команда юстиції Полтавщини розширює коло партнерів

3 жовтня 2018 року відбулося урочисте підписання меморандуму про співпрацю між Головним територіальним управлінням юстиції в Полтавській області та Полтавським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

Почесну місію започаткування партнерства виконали, підписавши відповідни документ, в. о. начальника ГТУЮ у Полтавській області Дар`я Бриндак та директор центру Наталія Осипенко.

Відтепер коло партнерів з реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» розширилося. Попереду проведення спільних правоосвітніх заходів, спрямованих на інформування полтавців про їх права і свободи, правову політику держави, реалізацію проектів, пов`язаних із правовою освітою населення поідомили в ГТУЮ у Полтавській області.

«Ми налаштовані на тісну співпрацю і цей меморандум допоможе втілити в життя спільне прагнення зробити так, щоб у нашій країні громадяни були юридично обізнані та вміли захищати свої права», – зауважила в. о. начальника ГТУЮ у Полтавській області Дар`я Бриндак.