Хокейний чемпіонат України: чемпіон зазнав четвертої поразки

«Донбас» несподівано програв харків’янам.

Як розповіли в УХЛ, у Дружківці матчем між «Донбасом» і МХК «Динамо» стартував десятий тур чемпіонату України з хокею.

У першому періоді харківський клуб в більшості зміг розпечатати Сергія Костенка, заволодівши таким чином і моральною, і ігровою перевагою.

Відразу в другому періоді Іллі Смирнову вдалося влучним кидком зрівняти рахунок, але низка вилучень під кінець двадцятихвилинки привели до ще двох пропущених шайб – відзначилися Олександр Дегтярьов і Микита Олійник. Таким чином на другу перерву команди пішли за переваги харків’ян у дві шайби.

У заключному відрізку зустрічі “динамівці” на перших же хвилинах закинули четверту шайбу в ворота чинного чемпіона України, а у донеччан вже не вистачило ні сил, ні часу для того, щоб відіграти пропущені голи. Крапку в матчі поставив Ілля Коренчук, який на останніх секундах поєдинку прошив Тимура Мамедова, встановивши остаточний рахунок 2:4.