Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Керівники Миргородської міськради вивчали досвід чугуївців

Представники Миргородської міської ради на чолі з міським головою Сергієм Соломахою та секретарем ради Наталією Гиркою з офіційним візитом відвідали Чугуїв. Миргородці вивчали досвід колег у різних сферах життєдіяльності міста та обмінювалися досвідом.

Вивчати досвід покращення надання послуг та благоустрою в громаді миргородська делегація, до складу якої увійшли представники депутатського корпусу, поїхали до Чугуєва. Спочатку вони відвідали заклади КЗОЗ “Чугуївський міський центр первинної медико-санітарної допомоги”, приймальню Чугуївського об’єднаного Пенсійного фонду, Центр соціальної реабілітації “Шанс”, ДНЗ №4, міський центр соціально-психологічної реабілітації дітей та були вражені досягнутими результатами.  Особливо роботою таких об’єктів, як приймальня Чугуївського об’єднаного Пенсійного фонду та Центр соціальної реабілітації “Шанс”, які тільки розпочали працювати, але вражають масштабністю та можливостями. В актовій залі міськвиконкому міський голова Галина Мінаєва презентувала місто, відповіла на запитання миргородців. А її профільні заступники докладно розповіли про реформування сімейної медицини в Чугуєві та надали пояснення по всіх етапах перетворень, повідомили у Миргородській міськраді.

Обмін досвідом є чудовим інструментом для того, щоб розпочати зміни у своїй громаді на краще. Лише коли бачиш, як діють інші, починаєш відчувати, що треба удосконалити. Водночас, можна порадіти, що у твоїй громаді деякі речі, зроблені краще, – поділилася враженнями від поїздки секретар міської ради Наталія Гирка.

Офіційний візит миргородської делегації до Чугуєва організовано за Програмою підтримки депутатської діяльності.