Ви тут:
децентралізація Полтавщина Суспільство 

Кардіограф, гематологічний аналізатор та дитячі ваги: Мачухівська ОТГ отримала подарунки (ФОТО)

Сьогодні медичні амбулаторії та фельдшерсько-акушерські пункти Мачухівської об’єднаної територіальної громади отримали подарунки від компанії “ДТЕК Нафтогаз”.

Привітали громаду голова Мачухівської сільської ради Валерій Білокінь, начальник відділу з комунікації “ДТЕК Нафтогаз” Олександр Шевельов, директор ПП імені Калашника Іван Степаненко та радник з питань місцевих фінансів Полтавського Центру розвитку місцевого самоврядування Тетяна Паутова.

“Саме завдяки співпраці керівництва та депутатського корпусу з підприємствами, які є в нашій громаді ми сьогодні маємо можливість покращити матеріально технічну базу медичних установ громади. Завжди при зустрічі люди бажають одне одному здоров’я, а для цього необхідно стежити за своїм здоров’ям, а не звертатись до лікарів під час загострення хвороби. Хочу подякувати нашим партнерам за те що вони підтримують нашу громаду”, – сказав Валерій Білокінь.

Олександр Шевельов разом з головою громади вручили лікарям сертифікати на подарунки.

“Рік тому усі в Україні спостерігали за створенням Мачухівської громади, унікальної громади, громади, яка створена з трьох районів. Це був перший прецедент і ніхто не знав що з цього вийде, адже нормативні акти змінювали у процесі створення громади. Сьогодні всі спостерігають за успіхами Мачухівської громади, адже лише за рік роботи вже в громади є досягнення. Медицина — це питання, яке хвилює кожного і ваша співпраця з ДТЕК – це ще один крок до розвитку та процвітання громади”, – привітала громаду радник з питань місцевих фінансів Полтавського Центру розвитку місцевого самоврядування Тетяна Паутова.

Мачухівській амбулаторії загальної практики сімейної медицини подарували гематологічний аналізатор, Калашниківській амбулаторії загальної практики сімейної медицини — дитячі ваги, фельдшерсько-акушерському пункту села Кованчик — одноканальний кардіограф та механічний тонометр, Полузірській амбулаторії загальної практики сімейної медицини — індикатор внутрішнього тиску та стерелізатор, Судіївській амбулаторії загальної практики сімейної медицини — електрокардіограф передавач транстелефонний, а фельдшерсько-акушерському пункту села Плоске – одноканальний кардіограф та механічний тонометр.

“Для нас велика честь працювати на вашій території. Вже майже п’ять років ми плідно співпрацюємо в рамках програм соціального партнерства і щорічно намагаємось допомогти вирішити першочергові проблеми громади”, – зазначив Олександр Шевельов.