Ви тут:
Культура Суспільство Україна 

Інститут книги закупить для бібліотек більше 1 млн примірників книг

В Києві у приміщені Національної історичної бібліотеки України відбулося засідання Експертної ради з відбору книжкової продукції пропонованої до закупівлі для поповнення бібліотечних фондів, на якій було затверджено перелік книжкових пропозицій, що рекомендуються до закупівлі у 2018 році.

Щоб збільшити час на ознайомлення експертів з книжками, кожному з них попередньо було надано доступ до електронних відомостей з повним переліком видань. Після роботи з електронними таблицями, експерти були запрошені до фактичного ознайомлення з книжками. Оцінка книжок відбувалась за двобальною шкалою, де оцінка “1” – відповідає критеріям, зазначеним у Положенні, оцінка “0” – не відповідає.

За результатами оцінювання підраховувалась загальна сума балів кожного видання та складався перелік видань у порядку зменшення кількості отриманих балів та в межах обсягу коштів, передбачених на програму (120 млн грн, що будуть перерозподілені з програми “Українська книга”).

Експертна рада на своєму засіданні схвалила закупівлю 741 назви книжок загальним накладом 1 028,8 тис. примірників від 92 видавництв на загальну суму 119 996 390,00 млн грн. З переліком книжкових пропозицій можна ознайомитися на сайті Українського інституту книги.