Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Голова Полтавської ОДА Валерій Головко поспілкувався зі студентами Української Академії Лідерства

Голова Полтавської ОДА Валерій Головко завітав до Полтавського осередку Української Академії Лідерства. Мотиваційна лекція очільника області переросла у неформальне спілкування з молоддю. Наступного разу вже студенти завітають до адміністрації, щоб подивитися на роботу Департаментів та практично долучитися до неї.

Українська Академія Лідерства — це 10-місячна освітня програма розвитку для випускників шкіл від 16 до 18 років. Один з осередків УАЛу розташований у Полтаві. Тут навчаються діти з 17 регіонів України. В основі навчання три елементи розвитку: фізичний, емоційний та інтелектуальний.

Також студенти активно займаються волонтерством. Вони розповіли, що тільки сьогодні встигли зробити три добрих справи:

  • Прибрали парк коло осередку, який знаходиться на Леваді;
  • Допомогли плести маскувальну сітку для бійців АТО;
  • Взяли участь у розмальовуванні стін у дитячій лікарні.
Голова Полтавської ОДА Валерій Головко

Спілкуючись зі студентами, голова Полтавської ОДА Валерій Головко розповів про нашу область та її потенціал. Полтавщина — один з ключових регіонів по наповненню бюджету України. Є здобутки у промисловій, аграрній, газовидобувній сферах.

Окрему увагу очільник області приділили реформам. Найбільше студентів УАЛу цікавлять зміни у освітній сфері. На прикладі своєї онучки, яка цього року пішла у перший клас, голова ОДА розповів про те, як змінився підхід до навчання першачків. Та і загалом на Полтавщині успішно створюються нові освітні простори.

Подарунок очільнику області від Полтавського УАЛу

Говорили і про лідерство та розвиток молоді в цілому. Голова ОДА закликав молодь не боятися робити помилки, бо за кожною з них завжди буде перемога. А також розвиватися і далі.

  • Лідер — це бажання щось змінити в собі, а потім і в державі, — наголосив Валерій Головко.

Більшу частину спілкування голова ОДА присвятив відповідям на запитання студентів. Вони цікавилися економікою, розвитком спорту та можливістю взяти участь у розбудові Полтавщини. Студенти також запитували про історію. Голова ОДА розповів про гетьмана Мазепу та історію встановлення його пам’ятника у Полтаві.

Студенти та ментори УАЛу

Валерій Головко запросив студентів УАЛу до Полтавської ОДА. Вони подивляться на роботу Департаментів та зможуть практично долучитися до неї.

  • Нам потрібні молоді фахові люди, які допомагатимуть розвивати Полтавщину. Якщо хтось хоче спробувати себе у практичній площині — всі Департаменти та Управління відкриті. Голови ОТГ теж зацікавлені у допомозі, — зазначив Валерій Головко.
Валерій Головко разом зі студентами