Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Фахівці Служби порятунку «101» Полтавщини продовжують навчати дітей правил безпечної поведінки (ФОТО)

З метою запобігання виникнення надзвичайних подій та мінімізації наслідків для життя та здоров’я людей, співробітники ДСНС щодня проводять профілактичні заходи, зокрема відвідують з лекціями навчальні заклади.

Так, днями рятувальники провели пізнавально-інформаційні заходи у навчальних шкільних та дошкільних закладах освіти у Диканському, Гребінківському, Лохвицькому районах та місті Полтава. Про це повідомили в УДСНС України у Полтавській області.

Під час зустрічей з дітлахами, фахівці Служби нагадали основні правила безпеки життєдіяльності, зокрема правила пожежної безпеки у побуті та під час перебування на природі, правила безпечної поведінки при виявленні підозрілих та вибухонебезпечних предметів.

Також, вогнеборці продемонстрували дітям пожежний автомобіль, бойове спорядження та технічне обладнання, яке допомагає рятувальникам ліквідовувати наслідки різних надзвичайних подій та ситуацій. Фахівці ДСНС розповіли тактико-технічні характеристики спецтехніки та провели показове гасіння умовної пожежі.

Діти мали змогу не лише пригадати життєво важливі правила безпечної поведінки, дізнатися більше про пожежно-рятувальну службу, а й спробувати себе у ролі вогнеборців. Так, всім бажаючим була надана можливість вдягти бойовий одяг рятувальників, елементи спорядження, посидіти в пожежному автомобілі та ліквідувати умовну пожежу.

Шановні батьки!

Державна служба України з надзвичайних ситуацій наголошує на важливості дотримання дітьми правил безпеки життєдіяльності. Якщо ви залишаєте дитину вдома саму, переконайтеся, що всі наявні в помешканні електроприлади знаходяться у справному стані, а сірники сховані у недоступному місці. Пам’ятайте, що безпека вашої дитини — це, перш за все, ваша особиста відповідальність!

 

 

поширити новину: