Ви тут:
Суспільство Україна 

Екс-директора держпідприємства оборонного комплексу прокуратура підозрює в розтраті 1,4 млн грн

Київською місцевою прокуратурою №9 повідомлено про підозру колишньому директору державного підприємства “Конструкторське бюро “Артилерійське озброєння” у вчиненні розтрати бюджетних коштів в особливо великих розмірах. Про це йдеться на офіційному сайті Генпрокуратури України.

Слідством встановлено, що директор державного підприємства у 2015 році організував придбання в одного з приватних підприємств обладнання за завищеною вартістю, що призвело до розтрати державних коштів у сумі 1,4 млн грн.

Збитки, нанесені державі, підтверджено результатами судово-економічної експертизи.

За результатом слідства директору держустанови, який на даний час вже звільнений з посади, оголошено підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України.

Також до суду скеровано клопотання про обрання йому міри запобіжного заходу у виді застави у розмірі співвідносному нанесеним збиткам.

Санкція статті передбачає від 7 до 12 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю.

Довідково: Державне підприємство “Конструкторське бюро “Артилерійське озброєння” займається виробництвом зброї та боєприпасів. Виконує дослідницькі, проектно-конструкторські, технологічні роботи, спрямовані на створення сучасних зразків артилерійського та стрілецького озброєння та боєприпасів.

поширити новину: