Полтавщина Спорт Суспільство ТОП-новина Фотогалерея

Драма останніх хвилин: як «Ворскла» програла «Спортингу» (ФОТО)

Команда Василя Сачка знаходилася у декількох хвилинах від першої перемоги у Лізі Європи.

Рахунок відкрили господарі поля: на 10-й хвилині Владислав Кулач вдало зіграв на підборі та першим же ударом поцілив у сітку воріт «Спортингу».

Протягом майже всього матчу полтавці стримували натиск іменитих суперників, однак за три хвилини до фінального свистка пропустили два м’ячі. Їхніми авторами стали Монтеро та Кабрал – 1:2.

У іншому матчі групи, який відбувся у столиці Азербайджану Баку, “Карабах” не зумів нічого протиставити більш іменитим гостям — лондонському “Арсеналу” (0:3), який у свою чергу два тижні тому на “Емірейтс” переграв “Ворсклу” 4:2.

З футбольним клубом з Агдама команда Василя Сачка зіграє 25 жовтня (Баку) та 8 листопада (Полтава).

Нагадаємо, у серпні відбулося жеребкування Ліги Європи. Пізніше букмекери назвали ймовірного переможця протистояння “Ворскла” – “Спортинг”. Якщо говорити про португальців, то вони прилетіла до Полтави ввечері 3 жовтня чартером з Лісабону. На борту було 20 футболістів, тренерський склад клубу, а також два десятка представників португальських ЗМІ.