Ви тут:
Економіка Полтавщина Суспільство 

Дохідну та видаткову частини бюджету Полтави планують збільшити на 11 млн 602 тис. грн

Питання щодо внесення змін до показників міського бюджету на 2018 рік, щодо комунального майна, галузі житлового-комунального господарства та інші розглянули під час засідання постійної комісії з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету, фінансів.

За інформацією начальника бюджетно-фінансового управління міськвиконкому Тетяни Чумак, що пропонується збільшити дохідну та видаткову частини міського бюджету на суму:

– 9 мільйонів 420 тисяч гривень – за рахунок субвенцій з міського бюджету на виплати допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, особам, які не мають права на пенсію;

1 мільйон 90 тисяч гривень – на виплату грошової компенсації за належні для отримання житлових приміщень для осіб, визначених Законом України «Про статус ветеранів війни»;

282 тисячі гривень – за рахунок субвенції на утримання об’єктів спільного користування. Зазначені кошти спрямовані на міський пологовий будинок.

Решта змін стосується лише видаткової частини бюджету, повідомили у Полтавській міськраді. Зокрема, перерозподілу бюджетних призначень, шляхом вивільнення коштів та спрямування їх на видатки за наявної потреби. Додаткові кошти для розподілу в бюджету відсутні.

Окрім того, під час засідання розглянули питання щодо визначення представника від постійної комісії для включення до складу тимчасової робочої групи з питання збереження Кадетського Корпусу. Ним став депутат міськради Юліан Матвійчук. Члени комісії підтримали його кандидатуру одноголосно.