Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

До кінця року ще двоє дітей-сиріт з Кременчука можуть отримати квартири

У виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради відбулося засідання робочої групи для підготовки пропозицій та прийняття рішень щодо використання у 2018 році субвенції з державного бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа, яке проводила заступник міського голови Ольга Усанова.

Як повідомили у Кременчуцькій міській раді, у них на квартирному обліку перебувало 11 дітей-сиріт та осіб з їх числа віком від 16 до 23 років. Завдяки субвенції з державного бюджету для них було придбано 9 квартир. Ще на одну квартиру кошти були виділені, але її не встигли придбати, бо власник продав її раніше. На ці цілі Кременчук отримав з державного бюджету субвенцію у сумі понад 3 млн. 470 тис. грн.

Управлінням у справах сімей та дітей було направлено листа до Полтавської обласної державної адміністрації з проханням дозволити використати кошти державної субвенції на придбання іншої квартири, погодження на яку було вже отримано. Сьогодні члени робочої групи розглянули ще дві квартири, одна з яких може бути придбаною для цих цілей. Більшість з них висловилися за те, що на погодження до Полтавської обласної державної адміністрації має бути направлена пропозиція про придбання житла з кращим ремонтом, власники якого залишають частково ще й меблі.

Заступник міського голови Ольга Усанова зазначила, що виконавчий комітет найближчим часом має затвердити це рішення робочої групи, після чого всі необхідні документи і прохання виділити Кременчуку кошти на придбання ще однієї квартири будуть направлені до ОДА. Вона висловила сподівання, що до кінця року вдасться забезпечити житлом всіх дітей-сиріт, які перебували на квартирній черзі.