Ви тут:
Суспільство Україна 

До кінця року планують ввести у дію оновлені КПВВ “Каланчак” і “Чонгар”

Проект складається з двох частин: перша – державна. Це безпосередньо пункти пропуску, прикордонна, поліцейська, міграційна та митна функції, а друга – сервісна зона, яка буде будуватися за рахунок інвестиційних коштів. Про це розповів Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, повідомляє прес-служба відомства.

Також у проекті передбачене будівництво зони для паркування авто, штраф майданчики та автовокзал із ліцензійними перевізниками. У разі виконання усіх вимог, перший оновлений КПВВ може бути відкритий наприкінці року.

Заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк, який керує проектом, повідомив, що вартість робіт близько 105 мільйонів гривень. Ці кошти вже виділені із резервного фонду.

“У серпні цього року Урядом було прийнято рішення про виділення коштів у розмірі 105 мільйонів гривень із резервного фонду. Це проект, який розробив проектний інститут СБУ, із модульних конструкцій, які можна у будь-яку хвилину демонтувати. На сьогоднішній день проект готовий і проходить процедури експертизи”, – зазначив Юрій Лавренюк.