Ви тут:
Політика Полтавщина прес-конференція Суспільство ТОП-новина 

Депутати Полтавської обласної ради від “Батьківщини” ініціюють скликання позачергової сесії

Депутати Полтавської обласної ради від “Батьківщини” підписалися під зверненням до голови Полтавської обласної ради Олександра Біленького про скликання позачергового засідання сесії. На розгляд колег-депутатів вони хочуть винести єдине питання – вимогу до Президента України Петра Порошенка про скасування постанови Кабінету Міністрів України щодо підвищення ціни на газ для населення на 23,5%.

Про це депутати, члени “Батьківщини”, повідомили під час прес-конференції в ОКІА “Новини Полтавщини”.

“Наш лідер Юлія Тимошенко ініціювала проведення позачергових сесій рад всіх рівнів з розглядом даного питання. Ми хочемо скликати сесії Полтавської обласної ради, Полтавської міської ради та Кременчуцької міської ради. Також відповідні рекомендації мають депутати у Лубнах, Миргороді, Хоролі та інших районних центрах”, – сказав голова фракції “Батьківщина”, перший заступник голови Полтавської обласної ради Євгеній Холод.

Він, спільно з партійцями: головою постійної комісії Полтавської обласної ради з питань екології та раціонального природокористування Ігорем Горжієм,  депутатом Полтавської міської ради Анатолієм Клименком та головою Полтавської міської організації “Батьківщина” Валерієм Тесленком, заклали колег депутатів підтримати ініціативу про скликання сесій та підписатися під відповідним зверненням.

До речі, для скликання позачергової сесії Полтавської обласної ради потрібна згода 28 депутатів. При цьому членів партії “Батьківщина” у Полтавській обласній раді – 13.