Ви тут:
Суспільство Україна 

Деяких українських артистів хочуть позбавити звання “народний”

Санкції пропонують в першу чергу застосувати до Таїсії Повалій, Ані Лорак, Світлани Лободи, Віталія Козловського, а також до деяких російських артистів.

Українських артистів за “антиукраїнську позицію” хочуть позбавити звання народний артист України. Відповідний законопроект у понеділок, 8 жовтня, був відправлений на розгляд профільного комітету, повідомляє Кореспондент.

Законопроект “Про застосування персональних санкцій” був зареєстрований групою народних депутатів на чолі з Євгеном Рибчинським.

Автори законопроекту пропонують позбавити звання “народних” українських артистів Таїсію Повалій, Ані Лорак, Світлану Лободу, Віталія Козловського, а також росіян – Філіпа Кіркорова, Миколу Баскова і режисера Володимира Бортка.

У пояснювальній записці до законопроекту говориться, що необхідність таких санкції пов’язана з “антиукраїнською позицією” зазначених артистів.

“У низці випадків, ми є свідками активного співробітництва представників української “богеми” з країною-агресором, про що свідчать коментарі, після яких ці артисти негідні вважатися громадянами України, не кажучи про те, щоб мати почесні звання України”, – йдеться в тексті записки.