Ви тут:
здоров’я Суспільство Цікавинки 

Чим корисне молоко від різних тварин, – дослідження

Властивості коров’ячого молока доведені сучасними вченими. Давайте розглянемо, яке ще молоко є корисним.

У молоці кобил міститься багато лактози і мало білків і жирів, за рахунок чого воно легше засвоюється організмом ніж коров’яче, передає 24 канал з посиланням “Наша мама”.

Також в ньому більше вітамінів А і С. Кобиляче молоко рекомендують вживати при гастритах, виразковій хворобі, дисбактеріозі і при різних жіночих захворюваннях.

У козячого молока солодший смак ніж у коров’ячого, в ньому вищий вміст вітамінів, білків і таких речовин як альбуміни і глобуліни.

Важливо, що козяче молоко здатне всмоктуватися без участі жовчі – цей процес відбувається через венозну мережу, обходячи лімфатичні капіляри.

У давнину козячим молоком поїли собак і часто хворіючих дітей. На думку багатьох лікарів-педіатрів, саме козяче молоко є повноцінною заміною грудного вигодовування.

Воно може використовуватися в якості догодовування і як основне харчування. Козяче молоко буде корисним продуктом і в раціоні алергіків. Овече молоко за вмістом білків і жирів багатше коров’ячого.

Правда, вівці схильні до такої хвороби, як бруцельоз, а тому їх молоко перед вживанням потрібно обов’язково кип’ятити. Овече молоко ефективно при недокрів’ї, зниженні пам’яті і слабкому апетиті.

Молоко буйволиць надзвичайно густе і жирне, в його складі міститься велика кількість мінеральних речовин і білків. Найбільш корисно буйволове молоко при захворюваннях дихальної системи.

Найближче за складом до коров’ячого – верблюже молоко. Воно здатне посилювати чоловічу потенцію.