Ви тут:
Суспільство Цікавинки 

Чому виникає алергія на мед

Багато хто боїться вживати мед, щоб не спричинити алергії. Однак медичні дослідження підтверджують, що алергія на цей продукт виникає менш як в 1% населення.

У більшості з тих, у кого після вживання меду з’являються висипання на шкірі чи інші неприємні симптоми, насправді алергія спричинена чинниками, які забруднюють організм, – усілякими хімікатами (барвниками, стабілізаторами, консервантами тощо). Можливо, ця внутрішня інтоксикація ще ззовні не проявлена і мед став тим «лакмусовим папірцем», індикатором, який проявив її.

У багатьох випадках несприйняття меду – це сигнал про те, що людині потрібно переглянути свої звички й уподобання в харчуванні та лікуванні. Якщо у вас чи у вашої дитини виникла алергія на мед, проаналізуйте, які медикаменти ви приймали, якими продуктами харчувалися, чи не їсть ваша дитина забагато чіпсів, цукерок тощо, чи не зловживає солодкими газованими напоями? І якщо очистити організм від справжніх алергенів, вживання меду буде не лише безпечним, а й дуже корисним.