Ви тут:
Суспільство Цікавинки 

Чергове цікаве оновлення отримав додаток Google Photos

На початку вересня розробники випустили оновлення для Google Photos. Тоді головним нововведенням став дизайн, а зараз черга дійшла до інших важливих дрібниць. Про це повідомляє “24 канал“.

Особливостей кілька і всі вони спрямовані на спрощення взаємодії зі смартфоном і автоматизацію деяких дій.

Першим пунктом апдейта стали “Живі альбоми”. Google хоче позбавити користувачів від необхідності кожного разу відправляти нові фотографії близьким і друзям. Про це не завжди легко згадати, до того ж знайти потрібні знімки серед сотень зображень не так вже й просто.

Вихід із ситуації дуже простий. Власник смартфона зазначає людей або тварин, знімки яких будуть додаватися в окремий альбом. Після цього досить поширити доступ потрібним людям і забути про необхідність ділитися новими зображеннями. Замість вас все зробить система.

Живі альбоми також сумісні з новеньким Google Home Hub. Свіжі фотографії будуть підтягуватися автоматично, так що налаштування функції фоторамки теж залишилася в минулому.

До того ж Google Photos відкриває доступ до інструментів редагування фото. Тепер в додатку можна налаштувати ступінь розмитості заднього фону і вибрати об’єкт фокусування. Ще з цікавого – зміна кольору фону на чорно-білі тони при збереженні вихідного стану головного об’єкта знімка.

Функція редагування буде доступна на новому поколінні Pixel 3 та інших пристроях з підтримкою портретного режиму зйомки. До них також відносяться Pixel 2 і Motorola Moto G6.