Ви тут:
Комуналка Полтавщина Суспільство 

Будівництва нової котельні на Раківці: у Кременчуці підписали протокол про наміри

Міський голова Віталій Малецький провів робочу нараду з представниками датської делегації Асоціації «Чисті технології» та компанії «Фьєрнварме Фюн».

У заході, де обговорювалися умови, за яких можливе будівництво нової котельні на Раківці, заступники міського голови, представники галузі житлово-комунального господарства Кременчука. Компанія «Фьєрнварме Фюн» на нараді була представлена Торбеном Хольст Росагером і Піе Андерсеном, асоціація «Чисті технології» – Свеном Рьод  Ніельсеном. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Наразі знайдено інвестора, який надає згоду на паритетних умовах провести будівництво котельні на Раківці. Варто зазначити, що власне питання щодо будівництва нових теплогенеруючих потужностей у вищезазначеному мікрорайоні постало кілька років тому. Першопричиною цьому є те, що строк використання потужностей котельні ПАТ «КВБЗ», від яких забезпечуються теплом і гарячою водою оселі жителів правобережжя міста, давно перевищив граничний термін експлуатації. Будівництво ж нової котельні на Раківці надасть можливість не тільки безпосередньо постачати тепло та гарячу воду споживачам і здешевити тарифи на ці послуги, а також покращити стан навколишнього середовища.

У рамках зустрічі, сторони підписали Протокол про наміри з метою визначення завдань проекту та реалізації проекту з реконструкції частини централізованої системи теплопостачання Кременчука.