Ви тут:
Суспільство Україна 

Бойовики на Донбасі обстрілюють українські позиції та застосовують лазери – Українська сторона СЦКК

29 жовтня, бойовики відкрили вогонь на ділянці розведення у Станиці Луганській. Підступною кулею поранено військовослужбовця зі складу Об’єднаних сил. Своїми діями збройні формування Російської Федерації в чергове зірвали мирний процес на ділянці розведення сил і засобів у цьому районі. Про це йдеться на сторінці ООС у Facebook.

Також, військовослужбовці останнім часом повідомляють про ознаки використання бойовиками лазерної зброї на цій ділянці. Слід зазначити, що факти застосування таких засобів в районі Станиці Луганської вже фіксувались спостерігачами СММ ОБСЄ:

“Перебуваючи біля передової позиції Збройних Сил України приблизно за 300 м на північ від моста у Станиці Луганській протягом близько 10 хвилин спостерігачі бачили синє світло, що миготіло кожні кілька секунд приблизно за 800 м на південь. Член збройних формувань у Луганську повідомив Місії, що збройні формування застосували лазерне обладнання” (звіт СММ ОБСЄ від 5 жовтня 2018 року).

“Очевидною метою чергової провокації окупантів є зрив розведення сил і засобів сторін у цьому районі та продовження використання зайнятих ними позицій у своїх злочинних намірах, в тому числі – із застосуванням озброєнь та заборонених засобів ведення війни”, – йдеться у повідомленні.