Ви тут:
Прес-релізи Суспільство 

BlaBlaCar в Україні розпочинає впровадження платних опцій для пасажирів

Через 4 роки динамічного зростання сервісу в Україні BlaBlaCar розпочинає процес монетизації. У листопаді 2018 року сервіс запропонує пасажирам обрати один з варіантів платного доступу: на день або на місяць. Поїздки на короткі дистанції (до 120 км) залишаться безкоштовними. Водії продовжать користуватися сервісом безкоштовно, як раніше.

BlaBlaCar починає впроваджувати платний доступ до бронювання місць у водіїв. Пасажирам буде доступний невеликий безкоштовний період, після чого сервіс запропонує їм обрати один з двох варіантів доступу: на 1 день за 49 грн. або на 1 місяць за 59 грн. При цьому, бронювання місць в поїздках на короткі дистанції до 120 км залишиться безкоштовним.

Оплатити доступ до бронювання можна буде на сайті або в мобільному додатку BlaBlaCar. Компенсувати транспортні витрати водієві можна буде готівкою, як раніше.

Для власників автомобілів BlaBlaCar залишається безкоштовним. Як і раніше, вони зможуть публікувати свої пропозиції про поїздки із зазначенням вартості місця, кількості вільних місць і додаткових параметрів (часу і місця відправлення, розміру багажу та інших).

Підсумкова вартість поїздки для пасажира буде порівнянною з цінами за квиток на автобус або поїзд. Сервіс продовжить контролювати розмір компенсації, яку може попросити у попутників водій, дозволяючи йому лише частково покривати свої транспортні витрати, але не отримувати прибуток.

Олексій Лазаренко, керівник BlaBlaCar в Україні: «За 4 роки роботи сервісу в Україні нам вдалося сформувати масштабну спільноту, де водії і пасажири можуть знайти один одного і виїхати в будь-який час з будь-якого населеного пункту. Сьогодні сервісом користуються більше 4 млн українців, щодня здійснюючи десятки тисяч поїздок по Україні та за її межі. В Україні ми другі серед платформ, де можна забронювати поїздку з міста в місто і на даному етапі запуск монетизації на українському ринку — це логічний крок для нас».

Читайте детальніше про принцип роботи платного доступу українською та російською мовами.

Про BlaBlaCar

BlaBlaCar – найбільший в світі карпулінговий сервіс (сайт і мобільний додаток для iOS і Android) для здійснення міжміських поїздок, спільнота попутників, що об’єднує водіїв і пасажирів простою метою — подорожувати вигідно і зручно. Водій пропонує попутників-пасажирам частково розділити з ним дорожні витрати. Як результат, він компенсує більшу частину витрат на пальне, а пасажири подорожують комфортніше та нерідко дешевше, ніж громадським транспортом.

Станом на вересень 2018 р. спільнота попутників BlaBlaCar перевищує 65 млн осіб в 22 країнах світу, щоквартально більше 20 млн осіб здійснюють поїздки з BlaBlaCar. Кількість користувачів, що використовує BlaBlaCar на мобільних телефонах (iOS і Android) перевищує 30 млн. На ринок України BlaBlaCar вийшов на початку 2014 року, купивши успішний український стартап «Подорожник», і на сьогоднішній день стрімко розвивається.