Ви тут:
Суспільство Україна 

Біля Ічні майже 96% враженої зони очищено від вибухонебезпечних предметів

Біля Ічні майже 96% враженої зони очищено від вибухонебезпечних предметів – протягом вже другої доби вибухів не зафіксовано.

Представник ДСНС та заступник директора Департаменту реагування на надзвичайні ситуації Василь Сніцар в Ічн заявив, що в Чернігівської області майже 96% враженої зони очищено від вибухонебезпечних предметів. Про це повідомив представник ДСНС, повідомляє прес-служба Чернігівської ОДА.

“Всього забруднена боєприпасами територія становить 72 395 га, наразі очищено 69 282 га, або 95,7%. Повністю очищені населені пункти, піротехніки перейшли до очищення 5-кілометрової, а подекуди і 3-кілометрової зони навколо складів”, – йдеться в повідомленні.

При цьому представник Міноборони констатував, що протягом вже другої доби вибухів не зафіксовано.

В ОДА повідомили, що вже відновлено 69 будівель у 20 населених пунктах.

Нагадаємо, 13 жовтня в Чернігівській області, біля селища Дружба, на території шостого арсеналу Міноборони за одну годину спостерігалася детонація боєприпасів – до трьох вибухів.

9 жовтня близько 03:40 біля міста Ічня Чернігівської області на території шостого арсеналу Міноборони почалися вибухи. У результаті надзвичайної ситуації було евакуйовано 12 тисяч місцевих жителів, 16 кілометрів території оголошено зоною надзвичайної ситуації.

Станом на 7 годину ранку інтенсивність вибухів становила 2-3 вибухи на секунду. У Генштабі повідомили, що до локалізації пожежі залучено штатний пожежний танк та автоцистерни, ще чотири пожежних танки заплановано використати.

СБУ повідомила, що розглядають три версії щодо причин вибухів на території шостого арсеналу Міністерства оборони в Чернігівській області, а саме – диверсія, порушення правил пожежної безпеки чи зберігання боєприпасів, а також навмисний підпал чи підрив.