Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Більше 24 млн грн різниці в тарифах компенсують підприємствам Полтавщини, які надають комунальні послуги, – Олег Пругло

Сьогодні відбулось засідання комісії з питань узгодження заборгованості з різниці в тарифах, під час якого розглядали документи, які учора подало КП “Лубниводоканал”.

“Всі підприємства ще в березні подали документи на отримання компенсації різниці в тарифах, окрім КП “Лубниводоканал”. Для компенсації з державного бюджету на Полтавщину виділили субвенцію у розмірі більше 24 млн грн. Днями комісія прийняла рішення по підприємствах, які вчасно подали документи. А КП “Лубниводоканал” лише вчора подало документи і обласна влада готова піти їм на зустріч та розглянути їхні документи, щоб вони не втратили можливість отримати близько 500 тисяч гривень”, – зазначив заступник голови Полтавської ОДА Олег Пругло.

Комісія розглянула подані документи та виявила, що деяких документів не вистачає. А так як керівник підприємства вже в дорозі, комісія вирішили дочекатись документів яких не вистачає.

“Ми чекаємо керівника підприємства з документами та сподіваємось, що вони не втратять можливості на отримання компенсації”, – додав Олег Пругло.

Довідково. З державного бюджету місцевим бюджетам на погашення різниці між фактичною вартістю теплової енергії, послуг з централізованого опалення, постачання гарячої води, централізованого водопостачання та водовідведення, постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню, бюджетним установам і організаціям та/або іншим підприємствам теплопостачання, централізованого питного водопостачання та водовідведення, які надають такі послуги, та тарифами, що затверджувалися та/або погоджувалися органами державної влади чи місцевого самоврядування.