Ви тут:
Суспільство Україна 

Бійці ЛИТПОЛУКРБРИГ та українські десантники беруть участь у навчанні “Кленова арка — 2018” (ФОТО)

Сьогодні, 2 жовтня, в навчальному центрі поблизу Неменчине, Литовська Республіка розпочалося двотижневе багатонаціональне військове навчання “Кленова арка — 2018”. Про це повідомляє прес-служба Міноборони України.

Багатонаціональне військове навчання відбувається за участю командування ЛИТПОЛУКРБРИГ, штабу батальйону 80 окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗС України та штабів інших національних компонентів з Литви і Польщі за наставництвом канадських інструкторів.

Маневри “Кленова арка” — це щорічне 11 денне командно-штабне навчання, в якому традиційно беруть участь військовослужбовці Литви, Польщі та України, за підтримки канадських наставників. Але формат навчання цього року дещо розширено — воно охоплює понад 300 учасників з 8 країн: Канади, Литви, Польщі, України, Грузії, Чорногорії, Румунії та Туреччини. Македонію представляють спостерігачі.

За словами командира Литовсько-Польсько-Української бригади імені Великого гетьмана Костянтина Острозького полковника Дмитра Братішка, “Кленова арка — 2018” — це основний захід бойової підготовки багатонаціональної військової частини цього року.

“Навчання перевірить рівень підготовленості особового складу, злагодженість зі штабами приданих батальйонів та завершить навчальний цикл 2018 року. ЛИТПОЛУКРБРИГ як вищий штаб буде здійснювати командування над маневровими батальйонами з Литви, Польщі та України, а також матиме можливість поділитися досвідом з цьогорічними учасниками з Грузії та Чорногорії. Ми фокусуємося на успішному виконанні навчальних завдань і як мовить девіз ЛИТПОЛУКРБРИГ — “Ми об’єднані заради миру”, — додав полковник Дмитро Братішко.